prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Móda > Dámské > Dámské trička > Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?

Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?

Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?28. února 2015

Slunce pomalu vkúka zpoza mraků, mrazy už máme jen v noci. Shazujeme velké kabáty a maxi bundy. Najednou vidět jak jsme se dobře měli během zimy. Váha se nemilosrdně mračí a vyhrožují, ženské časopisy nám nabízejí tisíce rad a tipů jak zhubnout a udržet si štíhlou linii.

To, že hubnutí a zdravá životospráva je záležitost celoživotní, ví každý. Někdo si to přizná, jiný ne. Kromě úpravy stravy nás čeká pohyb, ať už v přírodě, doma nebo v posilovně. Trend ve sportovním oblékání není jen kvůli ,, sportovnímu vzhledu „ale zejména kvůli funkčním materiálem a pohodlí poskytujícím střihem určeným na aktivní sport.

Co si obléknu na běh do přírody?

Pokud volíte sportování na čerstvém vzduchu v přírodě, doporučuje se i vhodně obléci. V domácím prostředí nebo v posilovně se teplota nemění, ale v přírodě jsou změny běžné. Na běh je speciálně určeno běžecké oblečení.

fabrikahotel.cz  300x187 Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?

Zdroj: fabrikahotel.cz

I v teplejších měsících si pořiďte sportovní legíny sahající pod kolena, nejlepší jsou však sportovní tepláky sahající až ke kotníkům. Riziko zranění je ve volné přírodě výše, nemluvě o kleštích a jiném nepříjemném hmyzu.

Také je dobrou volbou nátělník, tričko a mikina v jarních a podzimních měsících. V létě si můžete klidně dovolit sportovní podprsenku.

Jak se obléci do posilovny?

V tréninkovém centru je výhodou to, že se teplota v místnostech nemění. Oblečení volíte podle náročnosti tréninku. Podle civčebného plánu si umíte obléci jednotlivé druhy.

Na jógu se běžně nosí volnější tenké kalhoty, které sahají pod kolena a jsou pod nimi staženy elastickým pasem. Případně je běžné nosit legíny, které jsou speciálně elastické na všechny druhy cviků.

joga cvicenie fitnes chrbtica nestandard2 300x225 Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?

Zdroj: zdravie.pravda.sk

Při józe se doporučuje tílko nebo sportovní podprsenka, aby nebránily volnému pohybu rukou.

Do posilovny si můžete obléci téměř cokoliv. Poslední týdny zaplavily internet fotky žen nosících korzety při cvičení, což samozřejmě má pouze zdraví škodlivý efekt.

adam.azet .sk  300x200 Jak se dostat do formy? Přesněji v čem?

Zdroj: adam.azet.sk

Doporučuje se tílko se sportovní podprsenkou, případně elastické sportovní tričko, které má výborné technické vlastnosti jako savost či propustnost.

Kalhoty jsou již volněji, mohou se nosit legíny či sportovní tepláky nebo elastické kraťasy.

Oblečení na doma při cvičení?

Domácímu oděvu se meze nekladou. Důležitá je pohodlnost při pohybu. Při stacionárním kole však nedoporučujeme dlouhé splývavé tepláky.

Nejčastěji se nosí tílka a 3/4 legíny. Výhodou je, že nepotřebujete ani speciální sportovní oblečení, protože se můžete kdykoliv převléknout.

Autor článku: Suzique

Ako freelancera ma živí copywriting - headliny, claimy, blogy, recenzie a komentáre. Pracujem ako šéfredaktorka časopisu a pohybujem sa vo svete online marketingu v reklamnej agentúre. Mizivý voľný čas venujem snowboardingu a turistike a aktuálnym trendom v kulinárstve, turistických destináciách a novinkách vo svete módy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*