prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Pánské > Bundy

Značkové pánské bundy

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S přicházejícími chladnějšími měsíci začínáme opět hledat teplejší oblečení. Kromě mikin, svetrů, vest a kabátů jsou zde bundy, které dokonale udrží tělesné teplo.

Pánské bundy můžeme rozdělit podle ročních období a také podle stylu. Na podzim a jaro nabízejí obchodní centra pro muže tenčí sportovní nebo ležérní bundy. Sportovní a outdoorové bundy pro pány jsou obvykle z kvalitnějších a technologicky propracovaných materiálů. Materiál outdoorových a turistických bund je buď softshell nebo nylon, které jsou voděodolné. Sportovní bundy nabízí síť prodejen oblečení Intersport.

Pánské ležérní bundy jsou vhodné pro neformální setkání a volný čas. Oblíbené jsou kožené a koženkové motorkářské bundy, které ú obvykle v přírodních barvách jako šedá, hnědá, černá a béžová. Ležérní bundy jsou však i kombinované, buď kůže a textil, nebo vlna a bavlna, zda tvíd s kůží. Je to zejména trend posledních let. Kvalitní ležérní a elegantní bundy pro pány najdete v prodejně Blažek.

Zimní bundy jsou převážně prošívané v městském nebo neformálním stylu, dominují méně výrazné a přírodní barvy. Sportovní zimní bundy pro pány jsou ze dvou a více vrstev technologicky zpracovaného materiálu s voděodolnými a větruvzdorná vlastnostmi.Zkušenosti a názory:

  • Withdrawing 43 991 US dollars. Gо tо withdrаwаl > https://forms.yandex.com/cloud/65d4a49f73cee73c2452da8d?hs=a466411287049cfcb7542a7753bd1bb3&

    9z89bw

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*