prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Versace

Značkové oblečení Versace

VersaceOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Versace je jednou z nejznámějších italských značek. Značka symbolizuje ztělesnění glamouru, dekadentního stylu a okázalé svůdnosti.

Historie

Značka Versace je rodinný podnik, sourozenci Gianni a Donatella vnímali matku, která pracovala jako šička. Později sám Gianni začal navrhovat oblečení. V roce 1972 odisšiel do Milána, kde pracoval jako návrhář na volné noze. V roce 1978 prezentoval v Miláně svou první kolekci dámského a pánského oblečení.

V roce 1989 založil Atelier Versace, který se zabýval pouze nejluxusnějšími a nejdražšími kousky. Donatella však začala značku po smrti Gianniho směřovat značku k decentnějším kolekcím.

Kolekce

Kolekce Versace se dělí na řadu Versus, která je pro mladé, 90-tých letech vznikla řada Signature a ráda Home Signature.

Styl

Versace je značka, která upřednostňuje kvalitu materiálu a střihu před přehnaným zdobením. Záměrem značky Versace je to, aby modely zůstali chic a sexy, ale bez přehnané vyzývavosti.

Oficiální stránka značky: versace.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Versace ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*