prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Prodejny > Praha > Havířská 581/3 > Versace Jeans

Oblečení v obchodě Versace Jeans

Versace JeansOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Versace Jeans je prodejna známé značky italských riflí v luxusním provedení ať již stylu, střihu nebo materiálu. Značka italského módního návrháře Gianni Versace je zárukou modelové linie Versace Jeans, přičemž toto stylové oblečení určené pro neformální a ležérní použití, ale i jako volnočasové oblečení a highend denim kolekce. Celkově má značka 58 monobrandových prodejen a přes 1800 multibrandových prodejen po celém světě a zastoupení i u nás, protože Versace Jeans najdete přímo v hlavním městě Praha.

Oficiální stránka prodejny: versace.com

Telefon: +420 702 143 106 – Prodejna Chodov Praha

Prodávané značky: 

Najděte si nejbližší prodejny Versace Jeans

Vyhledejte si prodejny a pobočky Versace Jeans podle města a nákupního centra. Na portále MeObleceni.cz registrujeme prodejnu Versace Jeans jednom obchodním centru a na jedné ulici v jednom městě.

 • Praha
  • Ulice – Havířská 581/3
   • Adresa:
    Havířská 581/3, Praha
  • OC Chodov
   • Otevírací hodiny obchodů:
    pondělí - neděle: 09:00 - 21:00
   • Adresa obchodního centra :
    Roztylská 2321, 149 00 Praha – Chodov

  Zkušenosti a názory:
  1 komentář u „Versace Jeans“

  • novak

   6.7.2017.mi prodavačka odmítla vzít hotovost,protože bankovky byly vlhké a pomačkané a prý mají zakázáno takové bankovky přijímat.bankovky jsem vytáhl z kapsy,tak asi pomačkané byly,ale než jsem je dal na pult tak jsem je srovnal a tak hrozné to nebylo měl jsem je ve sponě a bych předešel trapné situaci nabídl jsem platbu kartou prodavačka přijala.
   ptal jsem se v jiných obchodech a velice se divily bankovky nesmí přijmout pouze pokud jsou potrhané nebo silně znečištěné.krom toho se mi prodavačka snažila nacpat oblečeni které se mi nelíbilo jasně jsem řekl že nechci nic žlutého a tmavého a ona mi to nosila a nabízela nevím možná mně chtěla přesvědčit a naštvalo ji že odmítám.. za celý můj život se mi naštěstí nic podobného nestalo (většina obchodů přijímá bankovky s úsměvem a jsou rádi že jste u nich nakoupil..a vkus zákazníka respektují) z oblečením jsem spokojený,ale bojím se příští návštěvy obchodu versace a toho co za prodavačku tam potkám.pro úplnost dodám že po zaplaceni jsem už byl také nepříjemný a poté co jsem odešel jsem do obchodu zavolal a po dlouhé diskuzi se mi prodavačka nakonec omluvila..

   Odpovědět

  Napsat komentář k prodejně

  Podělte se o své zkušenosti s touto prodejnou oblečení, její kvalitou, reklamacemi, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
  Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

  *