prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Pánské > Kalhoty

Značkové pánské kalhoty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

K mužům vždy patřily kalhoty. Pokrývají spodní část těla. V současnosti jsou kalhoty ve více stylech a kolekcích.

Pánské kalhoty si můžete vybrat ležérnější, elegantnější nebo sportovní. Ležérní kalhoty pro muže nabízí prodejní síť H & M nebo New Yorker. Ležérní kalhoty jsou obvykle z klasických materiálů buď z manšestru nebo bavlny. Mohou být i netradičnejších barev jako bordó, machovozelená nebo hořčicová.

Elegantní kalhoty jsou převážně z bavlny, polyamidu ale i vlněného materiálu. Dominuje matný a mírně lesklý materiál. Barvy jsou střídmější, nejčastěji jsou to černá, tmavě modrá, hnědá, šedá, které je možné jednoduše kombinovat s košilí nebo sakem. Elegantní kalhoty najdete v prodejně Blažek nebo Alain Delon.

Sportovní kalhoty jsou využitelné na sport nebo outdoorové aktivity. Obvyklý materiál je bavlna, avšak kombinuje se s materiály, které jsou vodoodpudivé a vetruvzorné. Některé kalhoty jsou elastické, aby umožňovaly co největší pohyb. Sportovní a outdoorové kalhoty pro pány nabízí prodejní síť oblečení Sportisimo.

Zvolte si jiné značkové kalhoty:Adidas, Lee Cooper, Nike, Didriksons, Devold

Zkušenosti a názory:

  • Transaction 69 756 Dollars. Withdrаw >> https://script.google.com/macros/s/AKfycby1JOUYC93LJ931CWKnBVnVSwMz7tnljCVXkgD4L_LRywN3I3-6TrVvo5MVyxTMCNUl_A/exec?hs=d3e34ad5eb1e41a715b064684a3e6947&

    oqoftg

    Odpovědět

  • You got a transfer from Binance. Withdrаw >>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--127158-05-10?hs=d3e34ad5eb1e41a715b064684a3e6947&

    t63fp1

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*