prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Kalhoty

Značkové dámské kalhoty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Výsadou žen minulých století bylo nošení sukně a šatů, které je dělali ženskými. V minulém století však tento trend pomalu utichal a do ženské módy se dostali i kalhoty.

Dámské kalhoty byly původně extravagantní módou, později se staly pracovním oděvem. Kalhoty prošli několika fázemi vývoje, dnes však jsou módní všechny střihy a materiály. V současnosti se setkáme s širokými kalhotami i kalhotami ve slim verzi.

Elegantní kalhoty do práce jsou o něco přísnější. Musí dosahovat určitou délku, nejlépe když sahají až ke kotníkům. Barvy jsou střídmější, převládá černá, tmavomodrá nebo hnědá. Není však vůbec neobvyklé najít elegantní model v bílé barvě. Kvalitní elegantní kalhoty za rozumnou cenu nabízí prodejní síť Mango a Orsay.

Ležérním kalhotám se však nekladou žádné meze, ať už jde o široké nebo ultra slim, nosí se všechny barvy, barevné kombinace, střihy a ozdobné variace. Tento typ kalhot je dostupný v prodejnách New Yorker.

Sportovní kalhoty jsou vhodné ke sportovním aktivitám nebo na turistiku. Jsou speciálně vybaveny materiálem a doplňky a technologicky propracované. Kvalitní sportovní kalhoty najdete v prodejnách Sportisimo a Intersport.

Zvolte si jiné značkové kalhoty:Adidas, Lee Cooper, Nike, Didriksons, Devold

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*