prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Lacoste

Značkové oblečení Lacoste

LacosteOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Společnost založil známý tenista René Lacoste, který po ukončení kariéry zkusil podnikatelskou dráhu. Logo krokodýlka značka získala díky přezdívce, kterou René dostal na Davis Cupu. Oblečení a především kvalitní boty Lacoste jsou celosvětově vyhledávané. Velmi oblíbená je i specifická vůně parfémů. Cena výrobků Lacoste se pohybuje ve vyšších relacích. Pokud však hledáte nadčasovou a kvalitní módu, pak je oblečení Lacoste právě pro vás.

Historie

Firmu založil v roce 1933 známý francouzský tenista René Lacoste společně s André Gillierem. Po ukončení své sportovní kariéry se rozhodl zkusit štěstí v módě. K výtvarné značce proslulé firmy mu posloužila jeho přezdívka Aligátor, jež mu přisoudili američtí novináři. Vznikla poté, co mu jeho kapitán na Davis Cupu přislíbil koupit za vyhraný důležitý zápas krokodýlí kufr, který se Renému tak líbil. Od roku 1963 firmu spravoval jeho syn Bernard Lacoste, který později předal žezlo ve firmě mladšímu bratrovi Michaelovi.

Kolekce

Dnes je Lacoste podnik, který už se zdaleka nezaměřuje pouze na milovníky bílého sportu. Naopak, mnozí si firmu spojují spíše s golfovými hřišti, kde se to zelenými krokodýli na různých částech oděvů a doplňků jen hemží. Lacoste ale šíje i oděvy, které jsou vhodné na každodenní nošení, tedy i do práce nebo pro volný čas. Jsou klasické, nadčasové a hlavně velmi kvalitní, což se týká i doplňků jako boty, tašky, hodinky, brýle nebo vůně. Právě ty patří v parfumeriích k nejoblíbenějším.

Styl

Je velmi svěží a moderní, přesto si zachovává svůj klasický a nezaměnitelný styl. Návrhář Christopher Lemaire, který se stal kreativním ředitelem značky před sedmi lety, sází letos na světlé barvy, hlavně bílou a žlutou v kombinaci s námořnickou modří. Střihy jsou jednoduché, ale velmi propracované. V kolekci samozřejmě nechybí ani různobarevné legendární polo trička, která už dávno nepatří jen na kurt.

Oficiální stránka značky: lacoste.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Lacoste ve Vašem okolí.


Zkušenosti a názory:

 • You got 22 439 Dollars. Withdrаw >> https://forms.yandex.com/cloud/65a8ee1af47e730dddcb7638/?hs=b6853d73f58285dadf5d7cf7f1718048&

  4zj3uc

  Odpovědět

 • * * * GET FREE iPhone 15: http://rivyo.com/test-fileupload/uploads/go.php * * * hs=b6853d73f58285dadf5d7cf7f1718048*

  vahe8i

  Odpovědět

 • You have a transaction from our company. Continue > https://telegra.ph/BTC-Transaction--827997-05-10?hs=b6853d73f58285dadf5d7cf7f1718048&

  vqu2gh

  Odpovědět

Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*