prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečení Nike

NikeOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Nike je vhodná nejen pro fanoušky profesionálního sportu ale i na běžné nošení. Nike je zárukou kvality, originality a svěžího designu.

Historie

NIKE je americká společnost s dlouholetou tradicí, byla založena v roce 1957, zakladateli byli Bill Bowerman a Phil Knight. V 60.letech 20. století je vymyšlený design atletické obuvi, otevřený obchod ve Stanfordu, spolupráce obou pánů vyúsťuje v založení společnosti s názvem BLUE RIBBON SPORTS, atletická obuv řady Tigger má obrovský úspěch, společnost se dostává do povědomí veřejnosti, podílí se na akcích ve sportovní oblasti.

Kolekce

Nike nabízí ve svém sortimentu mikiny, bundy, trička, šortky, kalhoty, soupravy, kopačky, míče, kabelky a mnohé další produkty vysoké kvality. Kolekce značky Nike jsou vhodné na vše pro sport jako je fotbal, běh, plavání, tenis, basketbal, trénink a další, také oblečení a boty pro volný čas.

Styl

Styl značky Nike je čistě sportovní až streetový, jelikož se jedná o druh obuvi a oblečení, které jsou určeny pro volný čas nebo sportovní aktivity. Upoutá originálním designem, pestrobarevností a typickým logem.

Oficiální stránka značky: nike.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Nike ve Vašem okolí.Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*