prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Adidas

Značkové oblečení Adidas

AdidasOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

V současnosti je Adidas největším zásobovací oblečení a obuvi v Evropě. Prodej a distribuce je řízena v rámci 4 subregionů.

Historie

Vznik názvu Adidas se datuje do roku 1948, obchodní značku tři proužky však dal zaregistrovat Dassler až o rok později. Prvotně byla značka Adidas zaměřena na výrobu kvalitní atletické obuvi, většina německých olympioniků nosila práce obuv této značky. Později začala výroba fotbalové obuvi. V roce 1962 začíná Adidas vyrábět tréninkové a soutěžní oblečení a nabízí na trh jeho první atletický dres.

Oblečení značky Adidas začali prezentovat nejen osobnosti sportu jako Anna Kurnikovová, David Beckham, Alessandro del Piero, Kobe Bryant, ale i celebrity showbyznysu.

Kolekce

Adidas má několik kolekcí pro rozdílné druhy sportovních disciplín. Adidas Sport Performace je kolekce oblečení vhodného na sportovní aktivity, Adidas Sport Heritage je zas lifestylovou a retro značkou a Adidas Sport Style je mňoda pod vedením návrháře Yohji Yamamota.

V kolekci Adidas Originals, která se vyrábí pro ženy a muže, je stylové oblečení, boty i doplňky.
Adidas Performace je primárně určena pro vrcholové sportovní aktivity. Oblečení, obuv i doplňky pro muže a ženy jsou přizpůsobeny náročnějším situacím při sportu.
Další kolekce jsou Porsche design Adidas a Adidas Neo.

Aktuálně se značka zaměřuje i na výzkum, zaměstnává přibližně 25 000 zaměstnanců po celém světě. V Scheinfeld provozuje jedinou továrnu v Německu, přičemž se v ní vyrábějí a testují modely, prototypy a produkty šité na míru.

Styl

V kolekcích oblečení Adidas se nacházejí prvky street stylu kombinovaného se sportovními vlastnostmi. Kolekce Adidas Originals jsou většinou kombinovány s výraznými barvami a trendovým vzhledem.

Adidas Performance je zaměřena zejména na fuknčnosť oděvu a obuvi, která zlepšuje podmínky při těžkých sportovních výkonech.

Oficiální stránka značky: adidas.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Adidas ve Vašem okolí.Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*