prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Čepice

Značkové podzimní čepice

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na podzim a když se ochladí, mohou podzimní čepice velmi dobře posloužit jako ochrana před nepřízní počasí, například před větrem nebo deštěm. Koupit se dají v klasických prodejnách s módou, případně v obchodech zaměřených na módní doplňky, sportovní potřeby či dětský sortiment.

Pánské, dámské, i pro děti

Pro většinu mužů a žen jsou čepice většinou jako módní doplněk nebo doplněk k oblečení a tak se dají koupit právě v takových prodejnách, případně v klasických módních obchodech. Jsou zde ale i dětské podzimní čepice, které slouží právě k ochraně před chladnějším počasím a jsou v nabídce i dětských obchodů.

Sportovní a stylové

Při sportování, jako je například běh, cyklistika, brusle, nebo i míčové hry či při turistice se velmi dobře hodí funkční sportovní čepice. Může jít například i o značkové, jako Adidas nebo Kama, které jsou velmi kvalitní. Pro ženy však jsou známé i různé trendové a elegantní čepice i na běžné nošení.

Jak vybírat

Samozřejmě, pro sportování třeba vidět hlavně na funkčnost. Když se kupují dětské čepice na podzim, je rozdíl zda jsou pro chlapce nebo pro dívky a tomu je třeba přizpůsobit i design. Pro ženy se nehodí moc čepice s nápisem, spíše něco elegantnější nebo stylovější, například i do města.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*