prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Korzety

Značkové dámské korzety

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Už odnepaměti se snažili ženy zdůraznit svoji postavu a křivky. Od renesance jsou tu korzety, které zvýrazňovaly štíhlý pas. Nejdříve korzety sloužily k zakrytí postavy, později práveže naopak.

Dámské korzety prošly vývojem a podstatnou změnou. V minulosti způsobovaly ženám jen zdravotní problémy, dnes je to vkusný módní oděv. I když většina žen považuje korzet za spíše spoločenkú část oblečení, případně korzety pro ně spadají pouze do ložnice, pomalu se tento trend vytrácí a korzety opět nabírají na oblíbenosti.

Dnes už je možné nosit korzety i běžné. Korzety na běžné nošení jsou obvykle z lesklého matierálu, většinou se volí satén v kombinaci s krajkou nebo vyšíváním. Vybrat si ženy mohou z 12 až 24 kostěný modelu. Korzet na běžné nošení nabízí prodejna Planet Paris.

Korzety jako spodní prádlo volí nejen budoucí nevěsty ale i ženy pro svůdné chvíle. vybrat si můžete z vícebarevných modelů zdobených krajkou nebo výšivkou či kamínky. Korzety jsou obvykle ve verzi s podvazkovým pásem nebo bez. Sexy korzety najdete v Triumph.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*