prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Čepice

Značkové dámské čepice

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S blížícími se chladnými měsíci nezahálejí jen tělo, ale snažíme se najít vhodné doplňky jako rukavice, šály a čepice. Dámské čepice jsou výborným doplňkem, který může skvěle podtrhnout celkový efekt.

Dámské čepice s brbolcom obvykle zařazujeme do kategorie sportovních čepic. Obvykle jsou pletené z akrylu nebo z vlny. Barvám se meze nekladou. Sportovní čepice s bambulí najdete v prodejnách Intersport a Sportisimo.

Dámské čepice s kšiltem jsou elegantní a funkční doplněk na zimní období. Výhodou je kšilt, který poskytuje ochranu tváři před padajícím sněhem případně před ostrým sluncem odrážejícím se na sněhu. Čepice jsou v športove verzi a také v elegantnější variací a jsou dostupné v prodejnách A3 sport a také Promod.

Ušanky jsou stylové čepice, které mají prodloužené,, uši „po bocích. Chrání nejen hlavu ale i uši. Dostupné jsou ve vtipných verzích v prodejně Terranova nebo New Yorker, nebo v klasické verzi pracovních čepic ale najdete také kvalitní elegantní kožešinové ušanky v Mangu nebo Planet Paris.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*