prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Tílka

Značkové zimní tílka

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimní tílka se obvykle nosí jako součást první vrstvy a mnohdy jde o termo tílka, které mají velmi dobré izolační a termo vlastnosti pro nošení na ven. Jsou určeny ve většině případů na různé sportovní aktivity, případně na delší pobyt v přírodě, ale je možné najít v prodejnách i běžné tílka na zimu.

Pánské i dámské

V nabídce sportovních prodejen jsou pánské i dámské tílka, které jsou určeny k nošení do přírody a pro různé sporty, přičemž tyto typy tílek mají velmi dobré funkční vlastnosti co se týče tepelné izolace a odvádění potu a vlhkosti pryč od těla. V jiných prodejnách jsou v nabídce klasické tílka pro muže i pro ženy.

Nejen na ven

Několik tílka jsou určeny i na cvičení, do fitka, do posilovny a na posilování pro muže i pro ženy. Samozřejmě, speciální termo tílka se používají například na outdoor, lyžování, turistiku a jiné zimní sporty na ven. Speciální kategorií jsou tílka pro pro kojící matky a pro těhotné.

Značkové nebo ne?

Tílka se dají výhodně koupit levně například přes výprodej nebo různé akce a tak i značkové jako například Adidas, Scampolo, Sensor nebo Nike je možné získat za velmi dobré ceny. Pokud kupujete tílko na běžné nošení, možná na značce až tak nezáleží, pokud jde ale o sportovní, vsaďte spíše na osvědčenou kvalitu.

Zvolte si jiné značkové tílka:Adidas, Nike

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*