prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Roláky

Značkové zimní roláky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimní roláky se využívají většinou na sportování, například na lyžování, běžkování, outdoor, skialpinismus, zimní turistiku a podobně. Samozřejmě je i velký výběr roláků na zimu, které jsou na běžné nošení do města, na ven, do práce a na neformální nošení jen tak do společnosti.

Pánské, dámské i dětské

V nabídce obchodů s oblečením i sportovních prodejen naleznete pánské, dámské i dětské roláky na zimu, které mohou být v různých modelech a formách. Ať už jako roláky s dlouhým ale i s krátkým rukávem, případně jako nátělníky, svetry nebo jako lyžařské roláky a to i pro děti i pro dospělé.

Jak vybírat rolák

V první řadě je důležitý účel použití. Pokud se bude nosit rolák na běžné příležitosti, do města nebo do práce, v první řadě třeba dívat na střih, design a styl. Obvykle se nevolí křiklavé barvy a design, ale množství různých modelů nabízí možnost vybrat si to, co se komu bude nejvíce líbit.

A co sportovní roláky?

Na zimu se pochopitelně využívá rolák jako teplé oblečení zejména na sport. Na lyže i na běžky jsou obvykle speciální funkční roláky, které mají dobré termo vlastnosti a pohodlné zapínání na zip. Nejlevnější roláky jsou neznačkové, ale například Direct Alpine, Adidas nebo Thermo Top jsou určitě kvalitní značky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*