prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Ponožky

Značkové zimní ponožky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimní ponožky se hodí do chladného počasí ať už jdete do práce, na ven, do města, na běžné nošení, nebo i na zimní sporty či běh. Většinou jde o teplé ponožky na zimu, některé i termo, které mají funkční vlastnosti přizpůsobené pro chladnější počasí a dokáží dobře tepelně izolovat nohu.

Pánské, dámské i dětské

Pro muže, pro ženy i pro děti se dají koupit ponožky na zimu v obchodech s oblečením, spodním prádlem a punčochovým zbožím i ve sportovních obchodech, podle toho, k jakému účelu mají ponožky být. Podle toho se většinou vybírají i značky, neboť výrobci se orientují na jinou část trhu.

Sportovní i na běžné nošení

Zatímco sportovní ponožky jsou většinou funkční a materiálově přizpůsobené na vyšší zátěž, běžné zimní ponožky se hodí na klasické nošení do práce, do města a na ven. Velmi populární jsou ponožky se stříbrem, například na běh a turistiku, ale i teplo ponožky z ovčí vlny, které jsou určeny na doma.

Které značky?

Zimní running ponožky a sportovní ponožky například na turistiku a do přírody vyrábějí značky jako Nike, Lasting, Devold nebo Bridgedale. Tyto značky si zakládají především na funkčních vlastnostech pro venkovní použití. Na běžné nošení pak koupíte ponožky ostatních výrobců, například i v prodejně Deichmann.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*