prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Kšiltovky

Značkové zimní kšiltovky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kšiltovky na zimu jsou obvykle z hrubšího materiálu jako běžné kšiltovky, případně mají nějakou formu dodatečné tepelné izolace před chladem. Zimní kšiltovky se však používají nejen na běžné nošení, ale i na různé druhy sportovních aktivit, například turistiku nebo běžkování v přírodě.

Oblíbené značky?

Při kšiltovkách určených do chladnějšího počasí mají velký sortiment výrobků jednak klasické sportovní značky jako Adidas, Puma nebo Nike, ale také různé jiné značky zejména stylového, skate a streetwear oblečení. Populární jsou kšiltovky New Era, Vans, Fox i další, které se mohou nosit i přes zimu.

Kde koupíte?

Většinou mají zimní modely kšiltovek různé sportovní prodejny ať už jde o značkové prodejny Adidas nebo jiných sportovních značek, případně i prodejny oblečení pro volný čas a na běžné nošení, jako například New Yorker a podobně. Využít akce nebo výprodej můžete i přes online eshopy.

Vybírejte opatrně

V nabídce sortimentu kšiltovek jsou pánské, dámské i dětské kšiltovky pro kluky i holky. Třeba si vždy zvolit správnou velikost, ať už jde o kšiltovky s rovným kšiltem nebo oblým kšiltem. Nezapomeňte ani na kvalitní materiál, při sportovních je důležitý odvod vlhkosti a potu a dobrá ventilace.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*