prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Tommy Hilfiger

Značkové oblečení Tommy Hilfiger

Tommy HilfigerOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tommy Hilfiger Corporation - naplnění amerického snu především v oblasti oděvního průmyslu. Společnost prodává kompletní řadu oblečení a doplňků, kalhotami počínaje a stylovými hodinkami konče. Ve firmě Tommy Hilfiger věří, že duch mládeže je tou největší inspirací, je klíčem k hodnotám a dokonalosti tak v životě iv produktech a jeho respektováním je možné obsáhnout všechny kultury světa. Výrobky Tommy Hilfiger reprezentují americkou kulturu prošpikovanou prvky pestrosti a sportovní elegance.

Historie

Po počátečních neúspěších se Tommy Hilfiger přesunul na Manhattan s předsevzetím a odhodláním vydělávat si jako módní návrhář. Zpočátku pracoval na volné noze, až později se zaměstnal ve firmě prodávající sportovní oblečení. Ani tato anabáze však neměla dlouhého trvání. Po jednom roce a bankrotu firmy si nakonec našel práci designéra v Jordache.

Na lepší časy se začalo blýskat Tommymu v roce 1984. V té době Mohan Murj??i, indický textilní magnát, dostal nápad aktualizovat populární "preppy" vzhled džínsů, spojován s Ralpha Laurena a dát mu mladší a lehčí nádech.

Kolekce

Kolekce Tommy Hilfiger jsou zaměřeny na pánskou a dámskou módu. Od devadesátých let nabízí značka Tommy Hilfiger i doplňky jako hodinky, kabelky, tašky, šály a pod.

Styl

Značka Tommy Hilfiger se vyznačuje ležérní módou v kombinaci s elegantními prvky a typickými barvami modrou, červenou a bílou.

Oficiální stránka značky: eu.tommy.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Tommy Hilfiger ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*