prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Tenisové > Trička

Značkové tenisové trička

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na tenis ale i jiné sportovní hry se hodí tenisové trička, které vyrábí několik sportovních značek ať už zaměřených speciálně na tenisové oblečení nebo i na jiné druhy oblečení obecně pro sportování. Koupit se dají takové trička zejména ve sportovních a tenisových obchodech.

Pro ženy i pro muže

V nabídce sortimentu tenisových triček lze nalézt pánské i dámské tenisové trička, ať už s krátkými rukávy nebo bez rukávů. Pro menší děti, čili pro chlapce a dívky, je možné také koupit dětské tenisové trička. Kdo chce ušetřit, může zkusit i nákup online přes internet přes eshopy.

Které značky jsou in?

Tenisové trička vyrábějí například značky Adidas, Nike, Lotto, Lacoste, ale jsou známé i trička Roger Federer nebo jiné speciální kolekce určené pouze na tenis. Některé trička jsou tréninkové, jiné pro amatéry, ale samozřejmě i pro profesionály. Koupit se dají i přes různé slevy, akce nebo výprodej.

Jak vybírat správně tričko

Pokud hrajete tenis jen rekreačně, můžete sáhnout případně i po neznačkových tričkách, ale třeba vždy vyzkoušet tričko, aby bylo pohodlné. Kdo hraje tenis častěji, měl by si koupit kvalitní tričko, které má žádané funkční vlastnosti ohledně odvodu potu, vlhkosti, ale i správný střih pro pohodlné nošení.

Zvolte si jiné značkové trička:Adidas, Alpine Pro, Fox, Golddigga, Nike, The North Face, Vans, Nordblanc, Zajo, Craft, Salewa, Devold, Silvini

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*