prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečení Puma

PumaOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Puma je společnost specializující se na výrobu sportovního oblečení, vybavení a obuvi. Společnost Puma, jejíž prapůvod leží stejně jako v případě Adidas v Německu, patří v současnosti k nejrozšířenějším a nejvýnosnějším firmám co se produkce sportovní obuvi a dalšího vybavení pro sport týče.

Historie

Značka Puma byla založena v roce 1924. Historie firmy Puma je do jisté míry spojena s historií Adidas, jelikož zakladatelé obou firem byli bratři. V matčině prádelně tehdy Rudolf a Adolf Dasslerové začali už před první světovou válkou vyrábět své první boty. Jejich cesta k bohatství byla rozhodně zasloužená a vydřená, občas totiž měli problémy s dodávkou elektrické energie, kterou si museli nahrazovat generováním vlastní za pomoci fyzické síly. Pod touto značkou byla registrována až v roce 1948.

Kolekce

Puma je známá zejména jako výrobce fotbalové obuvi, známá je sponzorstvím fotbalových klubů. Puma také vyrábí tenisové rakety, které proslavil Boris Becker a Tim Henman. Pro někoho se tato značka stala synonymem pro boty, Puma toho však nabízí mnohem více - v kolekci oblečení najdete kromě bot také kabelky, tašky, trička nebo třeba mikiny.

Styl

Styl značky Puma se nese v duchu sportu, kvalitního provedení, komfortu a technologií. Značka Puma však hýří pestrými barevnými kombinacemi, zajímavými střihy, které však umožňují pohodlí při pohybu.

Oficiální stránka značky: brand.puma.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Puma ve Vašem okolí.

    Oblečení Puma ve doporučených eshopech

  • puma-no-1-logo-hd-lds-43-cerise_9

    Puma No 1 Logo Hd Lds

    Puma No 1 Logo Hd Lds je atraktivní dámská mikina červené barvy. Kapuce se stahuje šňůrkami. Zajímavým je klokaní kapsa a výrazně kontrastní logo značky vpředu. Mikina ...


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*