prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Ponožky

Značkové podzimní ponožky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na podzim se obvykle počasí ochladí a tak je třeba mnohdy změnit šatník nejen z pohledu oblečení nebo obuvi, ale i vyměnit jiné doplňky k oblékání. Podzimní ponožky na rozdíl od jiných jsou již tlustší, aby ochránili nohu před chladem, stále ale ne až tak silné, jako bývají na zimu.

Mnoho různých příležitostí

Kromě toho, že je mnoho modelů sportovních ponožek, například na jógu, na běh nebo cvičení, většinou muži i ženy shánějí ponožky na běžné nošení. Ty jsou většinou z bavlny, případně z jiných syntetických látek. Pánské i dámské ponožky lze koupit v obuvi nebo obchodech s módou.

I z ovčí vlny, i z bavlny

Materiálově je možné koupit ponožky na podzim tenčího a pohodlnějšího materiálu, jako je například 100 procentní bavlna, případně z hrubšího jako jsou ponožky z ovčí vlny. Velkým hitem jsou i bambusové ponožky, například ze švýcarská nebo ponožky se stříbrem, které ničí bakterie.

Které značky vybrat?

V nabídce jsou ponožky různých značek a výrobců. V případě sportovních jde například o značky jako Nike, Lasting nebo Adidas, které jsou svým materiálem a složením speciálně přizpůsobené pro sport. Nejen pro muže, ale i pro ženy jsou značky jako například Huf, Voxx nebo Bridgedale.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*