prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Opasky

Značkové podzimní opasky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky jsou nejen módním doplňkem například pro společenské nebo elegantní oblečení ať už pro muže nebo pro ženy, ale například mohou mít i několik funkcí při sportování nebo jiné aktivitě. Podzimní opasky navíc nabízí hned několik prodejen a typů značek dle možnosti jejich nošení.

Sportovní i na běžné nošení

V podstatě jsou dva typy opasků a to opasky sportovní a opasky na běžné nošení. Při těch sportovních může jít například o outdoor horolezecké nebo turistické opasky, případně opasky na hubnutí a cvičení uvnitř. Běžné opasky jsou buď jako pánské nebo jako dámské opasky různých stylů.

Tipy pro pány

Pánské opasky jsou určeny k nošení do klasických kalhot. Pro mladší generaci jsou velmi atraktivní různé látkové opasky například v rámci streetwear mody nebo do jeansů Mustang a podobně. Elegantní opasky zas vyrábějí takové známé značky oblečení jako Calvin Klein nebo Diesel.

Tipy pro dámy

Dámské opasky mohou být jako doplněk na šaty, případně také formou opasků například do kalhot nebo k jinému oblečení pro ženy. Protože jde io módní doplňky, je opravdu velké množství různých stylů a značek, které se jim věnují a koupit se dají v obchodech jako například Mango či H & M.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*