prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Pánské > Roláky

Značkové pánské roláky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na podzim, ale zejména na zimu se hodí pro pány pánské roláky, které dokáží dobře udržet tělesnou teplotu a pohodlí v každém počasí a za každých podmínek. ať už jde o bavlněné roláky, pletené roláky nebo o různé jiné mikiny, roláky a svetry, většina výrobců je vyrábí pro různé příležitosti.

Jak vybrat svetry a roláky

Nejdůležitější výběr je podle účelu použití, to znamená, že pokud má být svetr nebo rolák jen na běžné nošení například do práce nebo do města, není třeba ani zateplení, případně nemusí být rolák určený například pro outdoorové a namáhavé fyzické aktivity, aby absorboval například přebytečné vlhko z pokožky.

Značkové i levnější

Koupit se dají značkové roláky a mikiny, jako například sportovní Direct Alpine a Spyder, ale i elegantní roláky nebo svetry značek Pierre Cardin či Lee Cooper. Samozřejmě, můžete si vybrat i méně známé značky, které jsou levnější a netřeba je hned dopředu zavrhovat, neboť i zde jsou různé modely.

Důležitá je látka, nejen styl

Při roláky, mikinách či svetrech mnoho lidí dívá na styl, design a podobně. Obzvláště ale pánové, kteří hledají něco do hor nebo do větší zimy by ale měli spíše zaměřit na látku. Oblíbená je zejména vlna, ale samozřejmě i jiné syntetické nebo přírodní materiály, které jsou ideální i do chladnějších podmínek.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*