prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Pánské > Čelenky

Značkové pánské čelenky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Čelenky do vlasů pro pány se hodí zejména na sportovní aktivity a své uplatnění najdou při lyžování, vysokohorské turistice i jiných outdoor sportech. Nejvíce se používá na zimu, ale v případě mnoha sportů jsou využitelné celoročně. Vyrábějí je především známé sportovní značky.

Hitem jsou ty kolem hlavy

Ať už tenčí jen na vlasy nebo i hrubší a širší kolem celé hlavy, i čelenky mohou být pro muže zajímavým módním doplňkem a nemusí jít jen o lyžařské svahy. Navíc mají velkou výhodu v tom, že dokáží velmi dobře ochránit proti větru a povětrnostním podmínkám či počasí.

Značka je značka

V nabídce jsou většinou sportovní čelenky, které vyrábějí zejména známé sportovní značky, ale nejen ty. V mnoha eshopech i sportovních obchodech nebo prodejnách oblečení dominují zejména značky Adidas, Nike, Craft, Rogelli, The North Face nebo Kama, ale i méně známé značky.

Pozor na možnost využití

Co se týče využití, třeba odlišovat čelenky podle sezóny i toho, k jakému účelu mají sloužit. Ty zimní jsou obvykle tlustší a také zateplené, takže mají lepší izolační vlastnosti. Čelenky na lyžování ale i trekking nebo náročnější outdoor jsou zas z materiálů, které jsou odolnější a lépe.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*