prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Neformální > Trička

Značkové neformální trička

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Neformální trička lze nosit ve volném čase i na doma a také na běžné nošení do města. Jde o pohodlné trička s jednoduchým střihem, s krátkým i s dlouhým rukávem, které nevynikají sice v designu, ale na druhou stranu jsou častým oblečením zejména mladé generace, protože jsou velmi originální.

Adidas i Metal Mulisha

V nabídce triček na běžné nošení jsou různé značky. Ať už známé sportovní jako Adidas, Nike a Reebok, ale i různé stylové a streeatwear značky jako Metal Mulisha, Diesel, Desigual a podobně. Koupit se dají i přes internet v eshopech, kde jsou různé sezónní slevy, akce a výprodeje.

Pro každého

V nabídce lze nalézt trička dámské, pánské i dětské, ať už pro chlapce nebo pro dívky. Některé trička jsou i pro dva s podobnou potiskem nebo nápisem, populární jsou i různá trička hudebních skupin, které se nosí například na koncerty, případně večer do města do baru.

Jak vybírat

Některé prodejny nabízejí i trička pro těhotné nebo pro boubelky a nadrozměrné velikosti, běžně lze nalézt v nabídce několik druhů střihů a stylů triček na běžné a neformální nošení pro muže i pro ženy. Základem při výběru by mělo být pohodlné nošení a kvalitní materiál.

Zvolte si jiné značkové trička:Adidas, Alpine Pro, Fox, Golddigga, Nike, The North Face, Vans, Nordblanc, Zajo, Craft, Salewa, Devold, Silvini

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*