prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Mizuno

Značkové oblečení Mizuno

MizunoOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Mizuno je značka sportovního oblečení sportovní obuvy pocházející z Japonska, vysoké kvality s dlouhou tradicí.

Historie

Odkdy Rihachi Mizuno otevřel svůj první obchod se sportovními potřebami v Ósace v roce 1906, rodina Mizuno se věnuje vylepšování výkonů sportovce, a urychlení významu sportu ve společnosti. Původně Rihachi vyráběl a prodával sportovní oblečení, ale brzy obrátil svou pozornost k rozvoji baseballového vybavení. Navždy známý jako "otec středoškolského Baseballu" v Japonsku, Rihachi inspiroval svého syna Kenjiro k rozvoji dalších produktů, jako jsou golfové hole, běžecké a fotbalové boty. V roce 1985 Mizuno vynalezl revoluční technologii Wave, a dnes jsou jeho produkty k dispozici ve více než 50 zemích světa.

Kolekce

V kolekcích značky Mizuno najdete kromě kvalitní sportovní obuvy i oblečení a doplňky pro jednotlivé sporty, jako např. fotbal, ragby, zimní a indoorové sporty, golf či judo.

Styl

Mizuno se věnuje výhradně sportovnímu stylu, obuv a oblečení je navrhované pro aktivní sportovce. Jeho produkty jsou přitom kvalitní, lehké a moderní. Vyznačují se pestrostí a dynamikou.

Oficiální stránka značky: mizuno.eu

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Mizuno.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*