prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Merrell

Značkové oblečení Merrell

MerrellOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Merrell se zaměřuje na výrobu oblečení a doplňků pro outdoorové aktivity. Značka se snaží lidi podepřít k aktivnějšímu způsobu života, především děti, podněcovat jich k poznávání přírody a k aktivní turistice. Značka Merrell je oficiálním partnerem UK národních parků.

Historie

Značka Merrell byla založena před 30ti lety ve Spojeném království, a od tehdy se snaží upozorňovat na význam přírodního prostředí a outdorových aktivit. Merrell se zaměřuje převážně na výrobu outdoor obuvy. Společnost založil Clark Matis, Randy Merrell, a John Schweitzer v roce 1981 jako výrobce vysoce výkonných turistických bot. Od roku 1997 je společnost dceřinou společností koncernu Wolverine World Wide. Společnost vykázala celkové tržby ve výši téměř 500 milionů dolarů v roce 2010.

Kolekce

Kromě kvalitní outdoorové obuvi se společnost věnuje i výrobě oblečení. Jde především o bundy, kalhoty, trička, mikiny ale i čepice, ponožky či šátky.

Styl

Styl Merrell je různorodý, značku si oblíbili sportovci, cestovatelé, horolezci, ale také příznivci volnočasových outdoorových aktivit.

Oficiální stránka značky: merrell.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Merrell ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*