prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Lyžařské

Značkové lyžařské oblečení

Lyžařské

Lyžařské oblečení je určeno primárně aktivním sportovcům v oblasti lyžování a snowboardingu. Lyžařské oblečení se vyznačuje vysokým stupněm technologické propracovanosti, zejména kvůli potřebám nositele v extrémních podmínkách.

Lyžařské oblečení se skládá z bundy a kalhot určených pro tento druh sportu. Bunda se obvykle skládá z více vrstev a většinou bývá barevná kvůli viditelnosti na sněhu. Bundy obsahují sněhový pás, pás na připnutí kalhot, doplňující kapsy, stahovací kapuci a často i více vrstev, z kterým je jedna fleecová a odepínatelná.

Kalhoty jsou obvykle v podobném stylu jako bunda. Většinou se prodávají spolu ale i odděleně. Kalhoty se skládají z několika vrstev, důležité jsou však manžety na spodní straně a také pás a vppad šle, které udržují kalhoty na místě.

Snowboardové bundy a kalhoty jsou o něco širší a větší než lyžařské oblečení. Snowboardová móda je vícebarevná a designová s důrazem na volnost.

  Lyžařské oblečení ve doporučených eshopech

 • 500213-257-651x651[1]

  Didriksons Hamres

  Didriksons Hamres je pánská sportovní bunda s dvěma vrstvami zateplená dutým vláknem. Vlastnosti jsou 140g / m2. Bunda má prodlužovací rukávy, zip krytý dvojitou légou na ...

 • rossignol-alias-jacket_3

  Rossignol Alias

  Rossignol Alias je pánská lyžařská bunda, která v sobě spojuje elegantní design, moderní technologie a funkční materiály. Sportovní střih zaručuje maximální svobodu ...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*