prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Letní > Vesty

Značkové letní vesty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letní vesty jsou zajímavým doplňkem k oblečení a většinou je nosí mladší generace na běžné nošení, ven do města nebo ve volném čase. Populární jsou i vesty různých hudebních skupin a jiných subkultur, které se nosí na koncerty nebo v rámci streetwear módy jen tak do města a na ven.

Pánské i dámské

V šatníku najdete vesty u mužů iu žen, přičemž pánské a dámské vesty se odlišují zejména svým stylem a účelem. Zatímco muži obvykle nosí vesty buď jako elegantní ke kalhotám nebo naopak jako sportovní pro volný čas, tak ženy v nich vidí především možnost módního doplňku a stylového oblečení.

Značkové vesty

Podobně jako při jiném oblečení, i zde platí, že značkové vesty jsou populárnější a obvykle ladí i s ostatním oblečením v rámci kolekce podobné značky. U mladých jsou populární takové značky jako Vans, Iron Fist nebo různé alternativní značky, při dospělých jde o značky sportovního nebo elegantního oblečení.

Na volný čas i do společnosti

Neformální a stylové vesty se hodí spíše pro volný čas nebo jako neformální streetwear oblečení, ale v nabídce jsou i pánské a dámské vesty například na sport, jako Nike, případně pro chlapce a pro dívky, které jsou bez rukávů a jsou ideální i na nošení do školy. Ženy zase mají rády elegantní vesty ke kalhotám.

Zvolte si jiné značkové vesty:Lee Cooper

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*