prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Letní > Opasky

Značkové letní opasky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky na léto se v případě dámských hodí například k šatům, k topem nebo k sukním či lehkým kalhotám, pánské letní opasky se zas dělají buď jako stylové opasky k streetwear módě, případně elegantní do kalhot. Kromě toho lze nalézt i sportovní opasky například na turistiku.

Pánské a dámské

V nabídce obchodů a prodejen lze nalézt pánské i dámské opasky na léto, přičemž mohou být kožené, ale také z běžné textilie a látky. Některé, jako Pierre Cardin, jsou i velmi exkluzivní a elegantní. Dámské opasky se prodávají do kalhot, do riflí, ale i široké k šatům, populární jsou zejména Dolce & Gabbana.

Na cvičení i sport

Několik výrobců vyrábí opasky na cvičení případně na sport, zejména na turistiku a různé outdoorové sporty. Tyto pásky jsou tak odolné vůči vlhkosti a poskytují i ​​úložné funkce. V případě opasků na běžné nošení je jejich využití například do obleků, do kalhot, případně i k šatům a sukním.

Vychytané značky

Mezi vychytané sportovní značky opasků patří například The North Face, Adidas či Didriksons, které nabízejí řadu funkcí a dostatečnou pevnost i při turistice a jiných sportech. V případě opasků na běžné nošení sáhnou zákazníci po značkách jako Armani, Mustang nebo Calvin Klein.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*