prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Letní > Kšiltovky

Značkové letní kšiltovky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kšiltovky na léto se hodí jak na běžné nošení tak na sportování, například na běh nebo turistiku. Kromě toho, že velmi dobře ochrání před teplým sluncem a prudkým zářením, některé jsou i velmi stylovým módním doplňkem například streetwear módy nebo v rámci osobního stylu.

Pro dospělé i pro děti

V nabídce obchodů a prodejen lze nalézt také dětské letní kšiltovky, ale i kšiltovky pro mládež a pro dospělé. Pánské i dámské kšiltovky mohou být určeny pro různé příležitosti, od běžného nošení na ven, do města, na volný čas, až po sportování a při ochraně zraku například při turistice.

Sportovní nebo stylové?

Sportovní kšiltovky jsou populární při nošení například na kolečkové brusle nebo kolo, při běhu, ale například i při turistice, protože dokáží velmi dobře ochránit zrak před slunečním zářením. Na běžné nošení se hodí i různé skate nebo street kšiltovky, které jsou určeny pro mladší generaci.

Populární značky

Mezi velmi známé a hledané značky kšiltovek patří například Vans, Adidas, Nike, Fox, Obey, Flexit, Supra nebo New Era. Populární jsou i sportovní kšiltovky NHL s logy hokejových týmů. V nabídce lze nalézt různé druhy a modely kšiltovek, ať už s rovným kšiltem, nebo s oblým kšiltem a s různým potiskem.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*