prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Koktejlové šaty

Značkové koktejlové šaty

Koktejlové šaty

Kromě chladného počasí a hrubých kabátů přináší zima i období zábavy. Přicházejí oslavy, plesy, koktejl párty a firemní večírky. Jak se však správně obléci?

Jak si vyberu ty správné šaty na večírek?

S délkou si nemusíte dělat starosti a klidně můžete ukázat nohy. Běžná délka šatů na večírek je do půl stehen, nosí se však i modely po kolena.

Barvám se nekladou meze. Platí však pravidlo střídmosti, všeho příliš škodí. Můžete si vybrat od jednoduchých saténových až po šaty se zvířecím potiskem a ptačím peřím, případně bohatě zdobené. Pokud máte doma malé černé, nic jimi nezkazíte.

Správný typ šatů pro mě

Postava s větším bříškem by měla odpoutat pozornost od této partie šaty s vázáním kolem krku nebo ke krku. Výhodou je volně splývavý materiál od hrudníku dolů, který zakryje i větší těhotenské bříško.

Pro postavy s širšími boky je jednoduché řešení ve formě retro střihu, a tedy Á-čkových sukní nebo širších sukní s volně padavým materiálem od kyčlí. Tento typ se doporučuje i pro majitelky většího pozadí.

Při chlapeckých postavách se využívá řasení, zdobení, balonové sukně a tedy nabírání objemu v požadovaných místech.

Při nadměrných velikostech platí pravidlo o střídmosti dvakrát. Doporučuje se méně výrazná barva, matné odstíny látek a střih, který těsně neobepíná postavu. Pokud přece chcete doslovně zářit, můžete však využít šperky jako stříbrné, perlové nebo křišťálové náramky, náušnice a náhrdelníky.

Zvolte si jiné značkové koktejlové šaty: Guess, Vero Moda, Mango, Hell Bunny, Poizen Industries, Metal MulishaNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*