prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečení Kenzo

KenzoOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kenzo je příběh oděvní značky, která je jakýmsi synonymem rozkvětu a progresivního vývinu na poli designu oblékání.

Historie

Módní dům Kenzo založil v sedmdesátých letech minulého století japonský módní návrhář Kenzo Takada v Paříži. Ve francouzské módní metropoli se tak stal nevídaným zjevem: byl prvním tvůrcům z dálného východu, který se dokázal prosadit na poli high fashion mezi tvrdou evropskou konkurencí a oslovit i renomované módní redaktorky. Stal se svým způsobem průkopníkem oděvního designu: do ponuré a otřel módy ready-to-wear vnesl druhý dech v podobě duhových barev a veselých vzorů, tlmočiacich radost ze života. Podařilo se mu spojit východ a západ, dva odlišné světy.

Kolekce

Reinkarnace značky zahrnovala i celkovou změnu siluety - střihy oděvů jsou jednoduché, čisté, a přitom nositelné a dostatečně originální. Důležitou roli na enormním novodobém úspěchu sehrál i fakt, že oblečení této značky nosí idoly mladých - od pěveckých hvězd Rihanny zda Ellie Goulding přes britskou modelku a moderátorku Alexa Chung až po upírského miláčka stříbrného plátna, Roberta Pattison.

Styl

Přiléhavé linie a excentrické textilní potisku, často inspirované lidovými zvyky různých kultur, způsobily v módním světě šok. Kenzo nenavrhoval pro osudovou ženu, ani pro odměřenou krásku. Navrhoval pro panenku, která si nadevše ctí mládí, rafinovanost i nápaditou smyslnost, to vše v netradičním, barevném obalu.

Oficiální stránka značky: kenzo.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Kenzo ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*