prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Roláky

Značkové jarní roláky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roláky sice patří mezi klasické teplé oblečení, ale na druhou stranu již existují i ??jejich lehčí modely, známé jako jarní roláky. Ty se používají na běžné nošení například do města nebo ven či do práce, ale hodně sportovnějších značek například vyrábí i sportovní a funkční modely roláků.

Sportovní i elegantní

Značky jako Craft, Direct Alpine a podobně mají v nabídce lyžařské roláky i roláky sportovní, které jsou i materiálově přizpůsobeny na fyzické aktivity. Na druhou stranu lze nalézt i bavlněné stylové a elegantní roláky, případně roláky s krátkým rukávem, které se mohou použít i koncem jara.

Komu jsou určeny

Pánské i dámské roláky vyrábějí více značky běžného oblečení pro pány a pro dámy, ale na druhou stranu je možné koupit například i dětské roláky ať už od běžných výrobců nebo od značek přímo dětského oblečení. Funkční roláky se vyrábějí i unisex a ty jsou určeny zejména na sport.

Nátělníky a svetry

Kromě klasických roláků určených na jaře se dají koupit i různé modifikované modely tohoto oblečení, ať už ve formě nátělníků nebo svetrů. Nátělníky se hodí k rolákem určeným spíše na sport, zatímco klasické svetry jsou na běžné nošení, nebo na lehčí turistiku či procházky v přírodě.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*