prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Pyžamá

Značkové jarní pyžamá

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pyžama se také odlišují také podle ročního období. Jarní pyžama jsou již oproti těm zimním tenčí a lehčí, ale stále je třeba, aby věděli během chladnějších nocí lépe zahřát. V nabídce jsou různé druhy a typy, velmi záleží i na tom, pro jaké pohlaví kupujete pyžamo, podle toho se liší.

Pánské, dětské i dámské

V nabídce je možné najít pánské, dětské i dámské pyžama, přičemž většina obchodů, které mají takový sortiment, nabízí několik značek a modelů. Koupit se dají například klasicky v kamenných obchodech, například i v Tescu, nebo přímo přes internet v eshopech s oblečením či spodním prádlem.

Záleží na značce?

Podobně jako při jiné módě, i zde je několik různých značek. Některé se zabývají výrobou elegantnějších pyžam, jiné zas mají v nabídce klasické, ale i stylové a spoustu dětských značek nabízí speciální dětské modely. Mezi vychytané značky patří Vienetta Secret, Vamp, Cosmic či Frozen.

A co takhle i župany?

V obchodech, kde lze dostat koupit pyžama na jaře nebo obecně na každé roční období, se dají mnohdy koupit i župany, případně spodní prádlo nebo oblečení na doma. Pro ty, co hledají širší zboží, lze jednoznačně doporučit specializované prodejny a eshopy s tímto sortimentem.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*