prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Opasky

Značkové jarní opasky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky patří nejen mezi módní doplňky, ale mnoho z nich je i velmi funkčních, například v případě opasků na nošení do společnosti nebo na běžné nošení do práce. Pánské i dámské opasky vynikají v případě klasických modelů velkým výběrem materiálů, designu a barev.

Pro muže a pro ženy

Jarní opasky je možné koupit pro muže i pro ženy a samozřejmě spoustu prodejen má i modely dětských opasků. Některé jsou úzké, zejména ty klasické modely do kalhot, ale v nabídce jsou i dámské široké opasky například do společnosti a na nošení ven do města. Designu a materiálu se meze nekladou.

Stovky značek na výběr

Na výběr je několik desítek až stovek značek opasků. Někteří výrobci se soustředí pouze na určitý druh například sportovních opasků jako Direct Alpine, Adidas či Didriksons, jiní mají modely pro běžné nošení. Známé značky jsou například Armani, Calvin Klein, Mustang či Ed Hardy.

Různé modely

Pásky se nejčastěji používají do kalhot na jejich samostatné nošení, ale například elegantní modely opasků se používají do obleků či k šatům pro dámy, speciální opasky ať už z kůže nebo jiné stylové látky se naopak hodí do riflí. Specifickou kategorií jsou ty sportovní pro náročné použití.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*