prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Kšiltovky

Značkové jarní kšiltovky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kšiltovky jsou běžnou součástí doplňků k oblékání například v rámci streetwear módy nebo slouží i k vyjádření příslušnosti k určité hudební nebo subkulturní komunitě. Jarní kšiltovky se prodávají i jako modely ideální na sportování, ať už dětské, pánské nebo i dámské.

Na jaké příležitosti

Velmi často se kšiltovky využívají na sport, například na běhání, při bruslení nebo při turistice. Jde o dobrou ochranu proti slunečnímu záření, ale například i před větrem nebo mírným deštěm. Kromě toho se ale mnoho modelů kšiltovek používá i jako módní doplňky při běžném nošení.

S rovným kšiltem i klasické

Klasické kšiltovky jsou se zaobleným kšiltem proti slunci a jde zejména o sportovní modely od známých značek. Stále více se staly mezi různými komunitami hudební subkultury či životního stylu populární i kšiltovky s rovným kšiltem, které se dají koupit v různých trendových a stylových prodejnách tohoto oblečení.

Adidas a další značky

Mezi velmi známé a nejčastěji prodávané kšiltovky patří ty od výrobců a značek jako například Adidas, New Balance, Fox, Nike, přičemž v tomto případě jde o klasické sportovní značky. Populární jsou i NHL s logy klubů, ale i stylové a trendové jako Vans, Fox nebo Obey.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*