prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Horsefeathers

Značkové oblečení Horsefeathers

HorsefeathersOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Horsefeathers je značka sportovního a volnočasového oblečení i pro muže i ženy. Značku Horsefeathers je možné odlišit s viditelným logem na oblečení.

Historie

První myšlenky na založení společnosti, která by se věnovala oblasti snb a skateboardingu se zrodily v hlavách dvou kanadských středoškoláků Stewarta Carlsona a Joela DeVille. Ti založili v roce 1989 v městě British Columbia značku Horsefeathers, jejíž charakteristické designové prvky otiskovali na trička a mikiny. Na konci 80. let 20. století ještě nepatřil skateboarding, natož málo známý snowboarding, mezi všeobecně uznávané sporty. Malá komunita, kterou vyznavači skateboardingu, snowboardingu a značky Horsefeathers tvořili, vybočovala v malém městě z řady. Styl oblékání i zálibou v netradičních hudebních žánrech byly trnem v oku pro bigotní a konzervativní "Redneck" a "Jock".

Kolekce

V roce 1994 pak spatřila světlo světa první opravdová oděvní kolekce Horsefeathers, skládající se džínových kalhot, triček, svetrů a příslušenství.

Styl

Ve srovnání s nejistými začátky, jsou dnes Horsefeathers produkty pečlivě propracované, vyrobené z kvalitních a odolných materiálů. Důraz je kladen na originální styl a design, který ocení zejména mladá generace. Myšlenkové postupy a přístup k práci ale zůstaly stejné. V Horsefeathers čerpají nejen ze svých vlastních nápadů, ale realizují i myšlenky profesionálních jezdců svých sportovních týmů. Ty jsou pro ně největší inspirací při práci na vývoji dalších produktů.

Oficiální stránka značky: horsefeathers.eu

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Horsefeathers.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*