prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Direct Alpine

Značkové oblečení Direct Alpine

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Direct Alpine je 100% Česká značka technického outdoor oblečení, která stále postupuje v oblasti technologií a vývoje. Je symbolem přímé cesty na vrchol bez jakýchkoliv kompromisů.

Historie

V roce 1997 si dlouholetý přátelé a horolezecký dobrodruzi Radek Nováček a Jirka Sika založili malou obchodní firmu zabývající se testováním a prodejem textilií. Oba se zabývali také outdoorovými aktivitami jako paragliding, horské cyklistiku a lyžování. A tak se i ve svém byznysu věnovali výrobě kvalitního oblečení pro tyto akční sporty. O rok později firma přidává ke svým výrobkům nové textilie jako izolační fleece. Firma se začala soustřeďovat na výrobu oblečení splňujícího vysoké požadavky v extrémním přírodním prostředí. Tomuto cíli se firma věnuje dodnes.

Kolekce

Značka Direct Alpine se věnuje produkcí outdoorového oblečení pro muže a ženy a sportovních doplňků nejvyšší kvality, které boduje na světových trzích.

Styly

Direct Alpine produkuje praktické outdoorové oblečení s vysokými funkčními vlastnostmi.

Oficiální stránka značky: directalpine.cz

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Direct Alpine.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*