prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Devold

Značkové oblečení Devold

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Oblečení Devold je zárukou kvality s více než 160-letou tradicí. Devold je norská značka s dlouhou a bohatou historií. Značka Devold zásobuje dva druhy trhů, a to kvalitní funkční oblečení pro volný čas a sport a ochranné oblečení. Cílem je udržet si své renomé spojené s vysokou kvalitou, které je výsledkem dlouholetých zkušeností a nejlepších dostupných technologií spolu s výrobou moderního funkčního oblečení s atraktivním designem.

Historie

Devold je Norska nezávislá značka s dlouhou a bohatou historií. Devold produkuje kvalitní vlněné oblečení od roku 1853 - ve skutečnosti jde o nejstaršího producenta pleteného oblečení v Norsku. Jejich cílem je dnes, jak před více než 160 lety, vytvořit pohodlné a kvalitní oblečení které ochrání lidi před živly.

Styl

Značka se zaměřuje na výrobu pánského, dámského a dětského oblečení různých kategoriích jako tílka, trička, nátělníky, spodky, ponožky, svetry, čepice či šátky. Oblečení je pestré, stylové a vysoce funkční.

Oficiální stránka značky: devold.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Devold.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*