prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Ponožky

Značkové dámské ponožky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ponožky se hodí pro každou příležitost, ať už je to běžné nošení na ven, nebo do práce, na doma či na sport. Je to vlastně celosezónní záležitost a výrobci podobně jako u oblečení a jiných doplňcích nešetří barvami, kreativitou, různými modely a také zajímavými materiály.

Na zimu i na léto

Teplé ponožky na zimu a volnější a vzdušnější na jaro, léto i podzim mají ve své kolekcí téměř všichni běžní výrobci ponožkového zboží. Na rozdíl od běžných ponožek pro pány jsou ty pro dámy mnohem atraktivnější, barevnější, s různými vzory a nabízejí i hezčí design.

Sportovní ponožky

Pro sport vyrábějí některé sportovní značky jako například Adidas, Reebok či Puma speciální modely, které jsou určeny i do náročnějších fyzických podmínek, přičemž tyto prodávají nejen v běžných módních prodejnách, ale dostat je můžete, milé dámy, zejména ve sportovních obchodech.

Značkové a na běžné nošení

V rámci sortimentu je několik desítek stovek značek ponožek od nejznámějších výrobců jako Belinda, Bridgedale nebo Devold, po méně známé značky, které jsou určeny na běžné nošení. Velkou výhodou je stále širší nabídka eshopů, které nabízejí velký výběr ponožek.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*