prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Opasky

Značkové dámské opasky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kromě podpory plní opasky i funkci estetickou. Dámské opasky jsou vhodné nejen do kalhot, ale i sukní s poutky, velké široké pásky jsou vhodné i na volné šaty, košile a tuniky. Vše závisí od módního vkusu.

Dámské kožené opasky jsou kvalitním kouskem, do kterého se vyplatí investovat finanční prostředky. Kožené pásky se hodí nejen do elegantních kalhot ale i do džínů. Obvykle jsou doplněny kvalitní kovovou přezkou. Výhodou u kožených opasků je to, že se nezlomí, pouze ošoupou i po delším nošení. Kvalitní kožený opasek naleznete v galanterii ale také v prodejně Tommy Hilfiger.

Dámské látkové pásky jsou vhodné do kapsáče, šortek a celkově do letního oblečení, protože dodávají dojem lehkého materiálu. Dokud kožené opasky byly střídmější v barvách u plátěných opasků to neplatí. Výhodou je, že můžete libovolně nastavovat šířku pásu. Tyto pásky jsou dostupné v prodejnách Sportisimo.

Dámské elastické pásky jsou nejvhodnější na šaty, košile a tuniky. Jsou obyvkle široké, aby budily dojem vosího pasu u ženy. Takové opasky najdete v pradjni Gate.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*