prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Čelenky

Značkové dámské čelenky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zejména v zimě a při sportování se hodí nejen jako módní doplněk, ale především jako funkční součást oblečení a výbavy rozličné dámské čelenky. Na zimu se používají především teplé čelenky, které dokážou ochránit před mrazem, prudkým větrem a také před jinými nepříznivými počasí.

Do vlasů i kolem hlavy

V prodejnách zejména sportovního charakteru můžete najít, milé dámy, různé druhy a modely čelenek. Některé připomínají spíše šátky, jiné jsou kolem celé hlavy a hodí se i do delších vlasů. Na zimu jsou ideální zejména tlustší materiály, přičemž podstatnou vlastností je pružnost a flexibilita.

Adidas, Nike, či jiné?

V podstatě čelenky pro ženy vyrábějí všechny známé sportovní značky oblečení a doplňků, jako jsou Adidas, Nike, ale i Alpine nebo méně známé značky. Některé se snaží odlišit například reflexními logy nebo jinými prvky, někdy dokonce čelenky jdou s módou i svou barevností.

Na co si dát pozor

Při výběru je třeba dát pozor, aby materiálově byla vhodná čelenka na aktivitu, při níž ji budete využívat. Pokud jde pouze o běžné procházky nebo turistiku, stačí koupit i základní a levnější modely. Při lyžování či běžkování třeba ale už volit zejména čelenky z látek odolných vůči počasí i pocení.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*