prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Cropp Town

Značkové oblečení Cropp Town

Cropp TownOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Cropp Town je značkou oblečení pro opravdové individualisty, kteří chtějí svým oblečením vyjádřit své názory a prezentovat svou nezávislost.

Historie

První značkový obchod Cropp Town byl založen v Polsku v březnu roku 2004. Od té doby se značka rozšiřuje do okolních států. Pro CZ (Českou republiku) má taky své zastoupení, k dispozici je pro zákazníky na výběr online obchod i klasické prodejny.

Cropp Town Kolekce

Značka nabízí kolekci pro mladé lidi, která se odlišuje moderním a inspirujícím vzhledem a to jak pro léto, tak i pro zimu, kupříkladu bundy. Právě bunda od Cropp Town patří mezi stylové oblečení streetwearového stylu. Nebudete mít problém vybrat si bundy jak pánské, tak dámské, navíc za velmi příjemné ceny.

Styl

Cropp Town je značka městského oblečení, které patří na ulici, do klubů, tedy všude tam, kdesi chtějí mladí lidé ukázat, že mají styl a svůj život nechtějí prožít banální. Značka Cropp Town aktivně podporuje aktivity mladých lidí, jejich talent v hudbě, tanci či sportu ...

Oficiální stránka značky: cropptown.sk

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Cropp Town ve Vašem okolí.

    Oblečení Cropp Town ve doporučených eshopech

  • sportovni-bunda-cropp-mens-outer-jacket

    Cropp men`s outer jacket

    Sportovní pánská bunda značky Cropp v bílo, zeleno, černém provedení s kapucí. Přechodná bunda je vhodná na podzim a jaro, vhodná pro mladší i starší generace. Na ...


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*