prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Carhartt

Značkové oblečení Carhartt

CarharttOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Historie

Hamilton Carhart se narodil v roce 1855 ve městě Macedon Lock, ve státě New York. Vyrůstal v michiganském Detroitu, kde v roce 1889 založil společnost Carhartt. Svůj osobitý styl a podnikavého ducha vyjádřil již v názvu značky, když ke svému příjmení přidal další "t". Tím se chtěl odlišit od ostatních podnikatelů. Jednoho dne dostal Hamilton užitečnou radu od svého prvního potenciálního kupce, na jejímž základě si uvědomil, že se jeho výrobky musí odlišovat od ostatních na trhu. Po konzultaci se strojvedoucím spojení, odstartoval výrobu pracovních oděvů, speciálně vyvinutých pro pracovníky na železnici, čímž zaplnil díru na trhu. Hamilton Carhart chtěl dosáhnout jediný cíl, nastavit standard špičkové kvality, o který budou ostatní výrobci usilovat. Hamilton Carhart zemřel v roce 1937 ve věku 82 let. Dnes, o více než 70 let později, zůstává společnost Carhartt rodinným podnikem. Podnikem, který splnil svého původní poslání - vyrábět nejkvalitnější produkty ve své třídě.

Kolekce

V dnešní době značka Carhartt nabízí kompletní kolekci volnočasového módního oblečení pro všechna roční období. Do sortimentu patří džínové i plátěné kalhoty, tepláky, kraťasy, košile, trička a potřebné příslušenství, jako jsou kšiltovky, kabelky, tašky a další produkty. Produkty Carhartt odpovídají potřebám zákazníků, kteří si Carhartt oblečení oblékají v těch nejtužších podmínkách. V současné době vyniká značka především díky své prvotřídní kolekci, zaměřené na podporu umělců, hudebníků, skateboardisty a jezdců BMX. Značka Carhartt má pod svými křídly vlastní profesionální skate a BMX týmy.

Styl

Značka Carhartt nabízí kvalitní volnočasové i pracovní oblečení s jednoduchým designem s ohledem na maximální komfort.

Oficiální stránka značky: carhartt.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Carhartt ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*