prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Móda > Svatební šaty a trendy roku 2015

Svatební šaty a trendy roku 2015

Svatební šaty a trendy roku 20159. dubna 2015

Svatby jsou výrazným milníkem v životě člověka. Kromě psychologického aspektu ovlivňují člověka i jiné faktory. Ženich i nevěsta mají několik možností. Buď nechají celou svatbu v rukou agentury, rodičů nebo si ji udělají podle svých představ.

Kromě pozvánek, rezervací, výzdoby a plánování řeší nevěsty zejména své svatební šaty. Téměř všechny nevěsty považují svatební den za výjimečný, a tedy chtějí být okouzlující. Zde můžete najít rady, jaký typ šatů zvolit na tento slavnostní den.

Romantičky

Pro romantické duše je představa svatby provedením pohádky do reality. Pro romantičky jsou vhodné materiály jako tyl, krajka a šifon, avšak ne vše najednou. Ze střihů převažuje klasický ,, princezničkovský „s korzetem a širokou sukní, ovšem v oblibě je i jednoduchý přiléhavý střih, který se rozšiřuje od úrovně boků nebo kolen.

www.supermama.lt  262x300 Svatební šaty a trendy roku 2015

Zdroj: www.supermama.lt

www.supermama.lt 1 262x300 Svatební šaty a trendy roku 2015

Kromě střihu šatů si vybírají nevěsty i dlouhé závoje, či výrazné šperky. Romantické ženy preferují něžné líčení, nedýchaný zdobený účes s čelenkou nebo perličkami či kvítky.

Klasičky

Ženy preferující klasiku, si volí svatební šaty ve stejném stylu. Převažuje klasický střih s mírně rozšířenou sukní, vrchní díl je na ramínka nebo s rovným krojením bez ramínek. Ženy – klasický preferují jednoduché saténové materiály, pouze v minimálních případech volí tyl či krajku. Zdobení je také střídmé, převažuje vyšívání v oblasti pasu, na okrajích korzetů případně jemné korálky přes celý vrchní díl.

www.fany .sk  211x300 Svatební šaty a trendy roku 2015

Zdroj: www.fany.sk

Kromě šatů volí jednoduché pohodlné lodičky, účesy jsou v elegantním stylu bez množství třpytek, příčesků, sponek a jiných ozdob. Doplňky jako rukavičky, bolerko a elegantní kabelka jsou samozřejmostí.

Milovnice luxusu

Milovnice luxusu můžeme rozdělit do dvou kategorií: ženy preferující honosné svatby a úchvatné přímo až pohádkové svatební šaty a ženy, které milují jednoduché luxusní svatební šaty. Pro obě kategorie platí nádherné kousky módních návrhářů.

pinkbutterflies.blog .cz 1 225x300 Svatební šaty a trendy roku 2015

Zdroj: pinkbutterflies.blog.cz

Honosné modely z dílen Elie Saab nebo Zuhair Murad překypují světskou nádherou, kombinací klasiky, romantiky s nádechem luxusu. Tyto svatební šaty výrazně připomínají nejkrásnější róby na udělování Oskarů. Kromě klasické bílé jsou v nabídce máslové, meruňkové a narůžovělé odstíny. Šaty jsou zdobeny nejen paletou materiálů, ale vynikají i bohatou dekorací korálků, šperků, krajek, vzorů, střihů a sklizených.

Minimalistické jednoduché luxusní modely pocházejí z dílen Pure Fashion. Převažuje exotický nebo velmi kvalitní materiál. Nevěsty si však potrpí na výrazné líčení, nadýchané účesy nebo naopak rozpuštěné vlasy s jednoduchými vlnkami.

Autor článku: Suzique

Ako freelancera ma živí copywriting - headliny, claimy, blogy, recenzie a komentáre. Pracujem ako šéfredaktorka časopisu a pohybujem sa vo svete online marketingu v reklamnej agentúre. Mizivý voľný čas venujem snowboardingu a turistike a aktuálnym trendom v kulinárstve, turistických destináciách a novinkách vo svete módy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*