prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Móda > Ladění doplňků

Ladění doplňků

Ladění doplňků22. března 2015

Při doplňcích máte dvě možnosti, buď podtrhnou celkový dojem nebo ho zkazí. Většina žen a mužů volí spíše nenápadné a střídmé doplňky, aby se vyhnuli kýčovité vzhledu nebo přehnané extravaganci.

Kabelky

Kabelky a tašky jsou nezbytností. Běžně se volí nejklasičtější barvy, aby se jednoduše nakombinovali k jakémukoliv oblečení. Nejčastěji se volí středně velké kabelky a kabelky s dlouhým poutkem, které lze odepnout.

Tods Spring 2013 Handbags5 300x175 Ladění doplňků

Zdroj: purseblog.com

Kromě modré. hnědé, šedé a černé jsou trendem roku 2015 kabelky v máslové, béžové a narůžovělé. Jemné odstíny kabelek je možné jednoduše kombinovat k džínům, tmavým elegantním kalhotám, stačí když si obujete boty nebo zvolíte šálu či šátek v podobném odstínu.

Boty

Přes zimu jsou to holínky, na jaře tenisky a balerínky, přes léto pohodlné gladiátorky a sandály. Nemusíte se uskromnit na černou nebo přírodní verzi. Boty se dají skvěle sladit s taškou či kabelkou nebo šálou, šátkem či čepicí a kloboukem tón v tónu.

TS Notice 3 20 Ladění doplňků

Zdroj: purseblog.com

Barevnější boty dokážou upoutat pozornost i přes poměrně jednoduchému outfitu. Oživí minimalismus a pure fashion. Důležité je správně nakombinovat styl.

Bižuterie

Efektním doplňkem celkového oblečení je i bižuterie. Náramky, prsteny, náušnice či náhrdelníky dokáží osvěžit celkový vzhled a jejich koupí nepřijdete o velkou sumu peněz. Letní žebrovaný top a rifle z kolekce basic? Postačí efektní náušnice s ptačím peřím nebo bohémský náhrdelník.

petulle713.blog .cz  300x298 Ladění doplňků

Zdroj: petulle713.blog.cz

Chystáte se po práci na večírek a máte jen office halenku a pouzdrovou sukni? Postačí nonšalantně vyhrnout rukávy, ukázat zápěstí s vkusnými hodinkami nebo náramkem nebo jemně si rozpustit vlasy a vybrat si dlouhé třpytivé náušnice.

Autor článku: Suzique

Ako freelancera ma živí copywriting - headliny, claimy, blogy, recenzie a komentáre. Pracujem ako šéfredaktorka časopisu a pohybujem sa vo svete online marketingu v reklamnej agentúre. Mizivý voľný čas venujem snowboardingu a turistike a aktuálnym trendom v kulinárstve, turistických destináciách a novinkách vo svete módy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*