prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Móda > Kombinujte s chutí

Kombinujte s chutí

Kombinujte s chutí4. dubna 2015

Navzdory posledním chladným dnem, které byly doprovázeny dokonce sněžením či krupobitím, prodejny oblečení v obchodních centrech již několikáté mění své jarní kolekce. V práci sníme o slunečných dnech, které jsou známé zejména jednoduchým a rychlým oblékáním. Pro většinu žen jsou letní dny vykoupením v podobě maxi šatů, jednoduchých sandálků a slunečních brýlí.

Z práce rovnou na párty

Pokud nepracujete zrovna v místě s ,, poctivým dress codem „, tak stačí obvykle doplňky. K elegantním šortkám z lesklého materiálu a jemné ležérní košili stačí větší náramek, dlouhé náušnice a chic líčení.

 Kombinujte s chutí

Zdroj: pixgoog.com

Pokud preferujete denní jemné líčení, které zahrnuje maximálně řasenku a lehký make-up, vyzkoušejte výrazný rtěnku, který koresponduje s celkovým lookem. Naopak, pokud máte krásné oči, zvolte trendy linky nebo kouřové líčení, rty však nechte v péči balzámu na rty.

casprezeny.azet .sk  146x300 Kombinujte s chutí

Zdroj: casprezeny.azet.sk

Správně zvolené doplňky jsou základ. Teplé odstíny v oblečení kombinujte se zlatými či měděnými odstíny bižuterie či šperků, studené barvy zas slaďte se stříbrem a bílými doplňky.

Práce, sport a zábava?

Návod jak se obléci pro uspěchané a nenosit při tom hokejovou tašku s oblečením. Letošní modely v obchodních řetězcích H&M, Reserved a Mango jsou vhodné pro víceúčelové kombinování.

fashion.telegraph.co .uk  300x300 Kombinujte s chutí

Zdroj: fashion.telegraph.co.uk

V takovém případě můžete vyzkoušet kombinaci tmavých sportovních legín, sportovní podprsenky, letních šatů do půl stehen ve stylu bezrúkávovej košile neutrálních béžových, světlých barev, sportovní tenisky a do kabelky ještě balerínky či lodičky a sportovní tričko. Zkombinovat podle potřeby. Přes den můžete zvolit kombinaci šaty, legíny a tenisky. Na závěr však stačí šaty a lodičky.

Autor článku: Suzique

Ako freelancera ma živí copywriting - headliny, claimy, blogy, recenzie a komentáre. Pracujem ako šéfredaktorka časopisu a pohybujem sa vo svete online marketingu v reklamnej agentúre. Mizivý voľný čas venujem snowboardingu a turistike a aktuálnym trendom v kulinárstve, turistických destináciách a novinkách vo svete módy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*