prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Mikiny

Značkové zimní mikiny

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimní mikiny se velmi hodí pro toto chladnější roční období a to zejména proto, že jde o oblečení dostatečně teplé i do zimního počasí a mikiny na zimu mají navíc hrubší materiál pro lepší izolaci lidského tepla. V nabídce obchodů lze nalézt velký výběr různých modelů.

Značkové nebo ne?

Velká dilema je u značkových modelů. Pokud jde o sportovní mikiny, mikiny na lyžování, snowboarding nebo outdoor či turistiku, raději sáhněte po osvědčených značkách jako jsou Adidas, Nike, Everlast, Nordblanc nebo The North Face. Zde je jistě třeba ověřenou kvalitu a funkční vlastnosti.

Stylové mikiny

U ostatních druhů, například mikinách do města, na běžné nošení, nebo ty, co jsou součástí streetwear nebo skate oblečení, může i nemusí být značka důležitá. Vans nebo Converse jsou známé značky, ale stejně dobré modely mají i ty méně známé značky oblečení.

Vybíráme na zimu

V první řadě nezapomeňte, že mikiny s kapucí i bez kapuce by měly být dostatečně silné, aby izolovali teplo. Některé mají i zapínání na zip, což usnadňuje oblékání, jiné jsou na knoflíky. To, zda mají potisk, není důležité při sportovních, například na lyžování, při stylových samozřejmě už ano.Zkušenosti a názory:

  • You got 56 380 USD. Gо tо withdrаwаl =>> https://forms.yandex.com/cloud/65db1188693872ea94244747?hs=410818cf421928b855215efc52694b29&

    ahmcxx

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*