prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečení Roxy

RoxyOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roxy je značka, která se věnuje mladé dívčí a ženské módě. Podobně jako značka Quicksilver, Roxy se také ubírá světem letních a zimních sportů. Zvláště oblíbenou se stala mezi fanynkami příznivkyněmi sportů.

Historie

Značka Roxy nabídla nejdříve radu pro surfing na konci léta roku 1990 a okamžitě zaznamenala úspěch. Dva roky později už značka nabízela i řadu džínů a první kousky zimního oblečení.

Kolekce

Kolekce jsou určeny pro dívky a mladé ženy s aktivním způsobem života, nejčastěji na surfing, snowboarding, do hor, na pláž, do města. Výhodou značky Roxy je nesporná kvalita a technická důmyslnost. Roxy nabízí také kolekci Ski Roxy - snowboardy, lyže a boty vyrobené ve spolupráci s prestižní značkou Rossignol a vše, co k lyžování patří - lyžáky, vaky na lyže, lyžařské brýle, helmy, další sportovní vybavení a sortiment zaměřený na zimní sporty. Pro pánské kolekce přejděte na značku Quiksilver.

Styl

Styl značky Roxy je typický mladistvým vzhledem, pestrými barvami, pohodlnými střihy. Cekov dojem je příjemný, ležérní a sportovní.

Oficiální stránka značky: roxy.eu

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Roxy ve Vašem okolí.


Zkušenosti a názory:

  • You have received 1 email # 121. Read - https://telegra.ph/BTC-Transaction--435141-03-14?hs=4056ed491b54c079af54ef14aa6310df&

    hxtq8n

    Odpovědět

Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*