prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Pracovní > Košile

Značkové pracovní košile

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pánské pracovní košile jsou nejčastějším oblečením pro volný čas do zahrady nebo na práci kolem domu a hodí se všude tam, kde je třeba oblečení pro náročnější fyzickou aktivitu. V nabídce lze nalézt takové košile s krátkými i dlouhými rukávy pro každé roční období během roku.

Značkové nebo ne?

V nabídce obchodů s oblečením lze nalézt především značkové košile určené pro pracovní činnosti jako jsou například Salewa, Nordblanc, The North Face, Merrell, ale i značky jako Direct Alpine a Adidas. Kdo chce koupit levnější, může zkusit akce, výprodej nebo neznačkové košile.

Jak vybírat

V první řadě je třeba vybrat košili do správného počasí, čili buď s krátkým nebo s dlouhým rukávem a přiměřeného materiálu. Pamatujte také na počet kapes a také na střih košile, aby se dobře nosila. Při pracovních košilích není důležitý ani tak design jako funkční vlastnosti během nošení.

Pro každého?

Ve většině případů jsou pracovní košile určeny pro muže a tak lze nalézt zejména pánské košile, ale některé značky mají i dámské pracovní košile. Ty jsou určeny pro různé aktivity v zahradě a kolem domu, ale hodí se i na běžné a pohodlné nošení během volného času pro ženy.

Zvolte si jiné značkové košile:Adidas, The North Face, Nordblanc, Salewa, Direct Alpine

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*